sponsor

Horaris

Matí
Hora Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07:00
07:30 - 08:15 ( Piscina 2)
Aqua Dynamic
07:30 - 08:15 ( Piscina 2)
Aquagim
07:00 - 07:50 ( Sala 1)
GAC
07:00 - 07:50 ( Sala 1)
Tono
07:00 - 07:50 ( Sala 1)
Bodypump
07:00 - 07:50 ( Sala 3)
Cycling
07:00 - 07:50 ( Sala 3)
Cycling
08:00
08:30 - 09:20 ( Sala 1)
Tono
08:30 - 09:20 ( Sala 1)
Bodycombat
08:30 - 09:20 ( Sala 1)
TBC
08:30 - 09:00 ( Sala 1)
Cxworx
09:00
09:15 - 10:00 ( Piscina 2)
Aqua Dynamic
09:15 - 10:00 ( piscina 2)
Aquagim
09:15 - 10:00 ( Piscina 2)
Aqua Dynamic
09:15 - 10:00 ( piscina 2)
Aquagac
09:15 - 10:00 ( Piscina 2)
Aqua Dynamic
09:30 - 10:20 ( sala 1)
Dance
09:30 - 10:20 ( sala 1)
Step Nivell 2
09:30 - 10:20 ( Sala 1)
Bodypump
09:30 - 10:20 ( Sala 1)
Zumba
09:30 - 10:20 ( Sala 1)
Bodycombat
09:30 - 10:20 ( Sala 2)
GAC
09:30 - 10:20 ( Sala 2)
Corpore
09:30 - 10:20 ( Sala 3)
Cycling
09:30 - 10:20 ( Sala 3)
Cycling
09:30 - 10:20 ( Sala 3)
Cycling
09:30 - 10:20 ( Sala Fitness)
Technogym - Easy Line
09:30 - 10:20 ( Sala Fitness)
Technogym - Easy Line
10:00
10:30 - 11:00 ( Sala 1)
Hipopresivo
10:30 - 11:00 ( Sala 1)
Abdominals
10:30 - 11:00 ( Sala 1)
Hipopresivo
10:30 - 11:00 ( Sala 1)
Abdominals
10:30 - 11:00 ( Sala 1)
Abdominals
10:00 - 10:50 ( sala 1)
Zumba
11:00
11:00 - 11:45 ( piscina 1)
Aquaprofunda
11:00 - 11:50 ( piscina 1)
Cycling
11:00 - 11:45 ( piscina petita)
Aquamaster
11:00 - 11:45 ( piscina petita)
Aquamaster
11:00 - 11:45 ( piscina petita)
Aquamaster
11:00 - 11:30 ( sala 1)
Cxworx
Tarda
13:00
13:30 - 14:20 ( Sala 1)
GAC
13:30 - 14:20 ( Sala 1)
Bodycombat
13:30 - 14:00 ( Sala 1)
Cxworx
13:30 - 14:20 ( Sala 1)
Bodypump
13:30 - 14:20 ( Sala 3)
Cycling
13:30 - 14:20 ( Sala 3)
Cycling
13:30 - 14:20 ( Sala 3)
Cycling
13:30 - 14:20 ( Sala 3)
Cycling
14:00
14:30 - 15:00 ( Sala 1)
Cxworx
14:30 - 15:20 ( Sala 1)
Step Nivell 2
14:30 - 15:20 ( Sala 1)
Bodypump
14:30 - 15:20 ( sala 1)
GAC
14:30 - 15:20 ( Sala 1)
Bodycombat
15:00
15:15 - 16:05 ( Sala 1)
Step Nivell 1
15:15 - 15:45 ( Sala 1)
Cxworx
15:15 - 16:05 ( Sala 1)
Bodycombat
15:15 - 16:05 ( Sala 1)
Bodypump
15:15 - 16:05 ( Sala 3)
Cycling
17:00
17:30 - 18:20 ( Sala 1)
Bodypump
17:30 - 18:20 ( Sala 1)
TBC
17:30 - 18:20 ( Sala 1)
Bodycombat
17:30 - 18:00 ( sala 1)
Cxworx
17:30 - 18:20 ( Sala 1)
GAC
17:30 - 18:20 ( Sala 3)
Cycling
18:00
18:30 - 19:15 ( Piscina 2)
Aqua Dynamic
18:30 - 19:15 ( Piscina 2)
Aquagac
18:30 - 19:15 ( Piscina 2)
Aqua Dynamic
18:30 - 19:15 ( piscina 2)
Aquagim
18:30 - 19:15 ( Piscina 2)
Aqua Dynamic
18:30 - 19:20 ( Sala 1)
Zumba
18:30 - 19:20 ( Sala 1)
Corpore
18:30 - 19:20 ( Sala 1)
Bodypump
18:30 - 19:20 ( sala 1)
Step Nivell 2
18:30 - 19:20 ( Sala 1)
Bodycombat
18:30 - 19:20 ( Sala 2)
GAC
18:30 - 19:20 ( Sala 2)
Bodycombat
18:30 - 19:20 ( SALA 2)
Corpore
18:30 - 19:20 ( Sala 2)
GAC
18:30 - 19:20 ( Sala 3)
Cycling
18:30 - 19:20 ( Sala 3)
Cycling
18:30 - 19:20 ( Sala 3)
Cycling
18:30 - 19:20 ( Sala 3)
Cycling
18:30 - 19:20 ( Sala 3)
Cycling
19:00
19:30 - 20:20 ( Sala 1)
Bodycombat
19:30 - 20:20 ( Sala 1)
Bodypump
19:30 - 20:20 ( Sala 1)
Zumba
19:30 - 20:20 ( sala 1)
Corpore
19:30 - 20:20 ( sala 1)
Bodypump
19:30 - 20:20 ( Sala 2)
Tono
19:30 - 20:20 ( Sala 2)
GAC
19:30 - 20:00 ( Sala 2)
Cxworx
19:30 - 20:20 ( Sala 2)
Bodycombat
19:30 - 20:20 ( Sala 3)
Cycling
19:30 - 20:20 ( Sala 3)
Cycling
19:30 - 20:20 ( Sala 3)
Cycling
19:30 - 20:20 ( Sala 3)
Cycling
19:30 - 20:20 ( Sala 3)
Cycling
20:00
20:30 - 21:20 ( Sala 1)
Bodypump
20:30 - 21:20 ( sala 1)
Zumba
20:30 - 21:20 ( sala 1)
GAC
20:30 - 21:00 ( sala 1)
Cxworx
20:30 - 21:20 ( Sala 1)
Zumba
20:30 - 21:00 ( Sala 2)
Abdominals
20:30 - 21:00 ( Sala 2)
Hipopresivo
20:30 - 21:00 ( Sala 2)
Abdominals
20:30 - 21:00 ( Sala 2)
Hipopresivo
20:30 - 21:00 ( Sala 2)
Abdominals
20:30 - 21:20 ( Sala 3)
Cycling
20:30 - 21:20 ( Sala 3)
Cycling
20:30 - 21:20 ( Sala 3)
Cycling
20:30 - 21:20 ( Sala 3)
Cycling
21:00
21:00 - 21:50 ( Sala 2)
GAC
21:00 - 21:50 ( SALA 2)
Bodycombat
21:00 - 21:50 ( Sala 2)
Estiraments
21:00 - 21:50 ( sala 2)
Zumba
21:00 - 21:50 ( Sala 2)
Estiraments