sponsor

Calendari (Bàsquet)

Anterior Febrer 2018 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
29
30
31
1
2
3
00:00 | Bàsquet
Benjamí Femení - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Aleví - PARE MANYANET GROC
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Esc Montsant Reus Deportiu - CB LA SELVA 6È
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Prebenjamí - C.SANT JOSEP 1r
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Benjamí Masculí - COL.LEGI LA SALLE REUS MIXT
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Infantil Femení - C.B. CANTAIRES TORTOSA IF
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:45 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - REUS DEPORTIU B
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:30 | Bàsquet
AE CLARET GROC - Benjamí Femení
0 - 0
VALLS
09:30 | Bàsquet
BASQUET L'ARBOÇ CADET B - Cadet Masculí B
0 - 0
ARBOÇ
09:30 | Bàsquet
CLUB BASQUET LA SELVA - Preinfantil Masculí
0 - 0
LA SELVA DEL CAMP
11:30 | Bàsquet
TGN BÀSQUET 1 - Cadet Femení A
0 - 0
TARRAGONA
13:00 | Bàsquet
ESCOLA JOAN REBULL - Els Ganxets-Reus Deportiu
0 - 0
ESCOLA JOAN REBULL
4
12:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 00B
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS BLANC
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - SANT IGNASI A
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:15 | Bàsquet
CB SANT PERE I SANT PAU-CM - Cadet Masculí A
0 - 0
ST PERE I ST PAU
10:00 | Bàsquet
CB ALTAFULLA - Cadet Femení B
0 - 0
ALTAFULLA
5
6
7
8
9
10
Fora
10:45 | Bàsquet
C.B. ÀGUILES - Júnior Femení
0 - 0
STA COLOMA DE QUERALT
11:00 | Bàsquet
BASQUET L'ARBOÇ CADET A - Cadet Femení C
0 - 0
ARBOÇ
12:00 | Bàsquet
CLUB BASQUET LA SELVA - Cadet Masculí B
0 - 0
LA SELVA DEL CAMP
11
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - CBVALLS TOT JOC INTERESPORT
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:30 | Bàsquet
SALLE TORREFORTA CBT - Júnior Masculí
0 - 0
TORREFORTA
12
13
Fora
20:30 | Bàsquet
CBVALLS LEAR - Sènior Femení
0 - 0
VALLS
14
15
16
17
11:00 | Bàsquet
Esc Montsant Reus Deportiu - PARE MANYANET VERD
0 - 0
ESCOLA MONTSANT
11:00 | Bàsquet
Benjamí Masculí - E.GUILLEM FORTUNY-EB CAMBRILS
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Benjamí Femení - ESCOLA MONTSANT
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - BASQUET L'ARBOÇ
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Preinfantil Femení B - ESCOLA PUIGCERVER
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - SESE A
0 - 0
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Júnior Masculí - CBALCANAR.COM
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS VERD - Infantil Femení
0 - 0
PLOMS ( Reus )
09:15 | Bàsquet
A.E. CLARET - Preinfantil Femení A
0 - 0
VALLS
11:00 | Bàsquet
PUIGCERVER 5È - Aleví
0 - 0
ESCOLA PUIGCERVER
12:00 | Bàsquet
E.GUILLEM FORTUNY-EB CAMBRILS - Prebenjamí
0 - 0
E.GUILLEM FORTUNY.CAMBRILS
13:00 | Bàsquet
CB LA SELVA 5È - Els Ganxets-Reus Deportiu
0 - 0
LA SELVA DEL CAMP
17:45 | Bàsquet
ZAMAR 2000 PLOMS SALLE REUS B - Sènior Masculí A
0 - 0
REUS PLOMS
18
09:30 | Bàsquet
Cadet Femení A - CB MORELL BLAU
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení B - AD TORREFORTA GROC
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Masculí B - CADET MASCULI CB SALOU
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - C.B. ÀGUILES
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení - CBA NATURFIT
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Cadet Masculí A - A.B. EL VENDRELL 2
0 - 0
REUS DEPORTIU
19
20
21
22
23
24
10:00 | Bàsquet
Els Ganxets-Reus Deportiu - C.VIDAL I BARRAQUER-EB CAMBRILS
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Aleví - COL.LEGI SANT JOSEP
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Benjamí Femení - LA PRESENTACIÓ
0 - 0
REUS DEPORTIU
18:45 | Bàsquet
Cadet Masculí A - A.B.CUNIT
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:30 | Bàsquet
CB.LA SELVA NEGRE - Preinfantil Femení B
0 - 0
LA SELVA DEL CAMP
10:00 | Bàsquet
ESCOLA PUIGCERVER - Esc Montsant Reus Deportiu
0 - 0
ESCOLA PUIGCERVER
10:15 | Bàsquet
CLUB BÀSQUET AMPOSTA - Preinfantil Masculí
0 - 0
AMPOSTA
11:00 | Bàsquet
E.CAMBRILS-EB CAMBRILS - Benjamí Masculí
0 - 0
CAMBRILS
11:00 | Bàsquet
CB MORELL - Preinfantil Femení A
0 - 0
MORELL
12:30 | Bàsquet
MANYANET REUS - Cadet Masculí B
0 - 0
PARE MANYANET
12:30 | Bàsquet
MANYANET REUS VERD - Cadet Femení C
0 - 0
PARE MANYANET
18:00 | Bàsquet
F. SELVA A.B. EL VENDRELL 2 - Cadet Femení A
0 - 0
VENDRELL
18:30 | Bàsquet
CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA - Sènior Femení
0 - 0
CERVERA
25
16:00 | Bàsquet
Cadet Femení B - CB SANT PERE I SANT PAU-CF
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení - CBVALLS CELLER CAL LLUÏSOT
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:15 | Bàsquet
CB SANT PERE I SANT PAU-JM - Júnior Masculí
0 - 0
ST PERE I ST PAU
10:00 | Bàsquet
ELISABETH IF - Infantil Femení
0 - 0
SALOU
26
27
28
1
2
3
4