sponsor

Calendari

Anterior Desembre 2017 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
27
28
29
30
1
2
10:00 | Pàdel
AMERICANA MIXTA REUS DEPORTIU
Reus Deportiu
11:00 | Bàsquet
Esc Montsant Reus Deportiu - AE CLARET
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Prebenjamí - COL LA SALLE REUS
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Benjamí Femení - CNR PLOMS
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:00 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - BÀSQUET LESTONNAC TARRAGONA
0 - 0
REUS DEPORTIU
18:45 | Bàsquet
Cadet Masculí A - ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS 02B
0 - 0
REUS DEPORTIU
20:15 | Bàsquet
Cadet Masculí B - TGN BÀSQUET 03
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Patinatge
3era Convocatòria B i Certificat
Constantí
09:00 | Bàsquet
REUS PLOMS - Infantil Masculí Escolar
0 - 0
CN REUS PLOMS
09:15 | Bàsquet
AD TORREFORTA GROC - Cadet Femení C
0 - 0
TORREFORTA
09:15 | Bàsquet
CB CAMBRILS - Preinfantil Femení A
0 - 0
CAMBRILS
10:00 | Bàsquet
ESCOLLA PUIGCERVER - Els Ganxets-Reus Deportiu
0 - 0
ESCOLA PUIGCERVER
10:00 | Bàsquet
C.VIDAL I BARRAQUER-EB CAMBRILS - Aleví
0 - 0
CAMBRILS
10:30 | Bàsquet
CLUB BÀSQUET VILA-SECA - Infantil Femení
0 - 0
VILA-SECA
18:30 | Bàsquet
Q2 CONSULTORS CB BALAGUER - Sènior Femení
0 - 0
BALAGUER
19:00 | Bàsquet
C.B. CANTAIRES TORTOSA SMB - Sots21
0 - 0
TORTOSA
20:00 | Bàsquet
C.B. MÓRA D'EBRE - Sènior Masculí B
0 - 0
MORA D'EBRE
3
09:30 | Tennis
+ 30 anys - VALLS CT A
0 - 0
Reus Deportiu
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - CBVALLS ALT CAMP ALUMINS
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Cadet Femení B - SANT PAU
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - A.B. LA SALLE TARRAGONA CF
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - C.B. CALAFELL A
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Patinatge
3era Convocatòria B i Certificat
Constantí
09:15 | Bàsquet
C.B. CAMBRILS - Júnior Masculí
0 - 0
CAMBRILS
12:00 | Bàsquet
ESCOLA PUIGCERVER - Preinfantil Femení B
0 - 0
PUIGCERVER
16:00 | Bàsquet
CBVALLS CELLER CAL LLUÏSOT - Júnior Masculí
0 - 0
VALLS
4
5
6
Fora
18:00 | Bàsquet
LLUISOS DE GRACIA A - Sènior Femení
0 - 0
BARCELONA
7
8
9
09:00 | Tennis
TORNEIG MASTER HEAD PROMESES DE TENNIS
Reus Deportiu
Logo
10
09:00 | Tennis
TORNEIG MASTER HEAD PROMESES DE TENNIS
Reus Deportiu
Logo
11
12
13
14
15
16
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
09:00 | Tennis
TORNEIG MASTER HEAD PROMESES DE TENNIS
Reus Deportiu
Logo
10:00 | Pàdel
I TORNEIG DE NADAL GADOP PADEL (16 i 17 de desembre)
Reus Deportiu
Logo
18:45 | Bàsquet
Preinfantil Femení B - A.E. CLARET
0 - 0
REUS DEPORTIU
20:15 | Bàsquet
Infantil Femení - ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS NEGRE
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
10:00 | Bàsquet
LA SALLE REUS - Benjamí Femení
0 - 0
LA SALLE REUS
11:00 | Bàsquet
C.SALLE REUS 5È - Els Ganxets-Reus Deportiu
0 - 0
SALLE REUS
11:00 | Bàsquet
C.PARE MANYANET - Prebenjamí
0 - 0
PARE MANYANET
12:00 | Bàsquet
CADET MASCULI CB SALOU - Cadet Masculí B
0 - 0
SALOU
12:00 | Bàsquet
ASSOCIACIÓ ESPORTIVA LA SENIA - Cadet Masculí A
0 - 0
LA SÈNIA
12:00 | Bàsquet
CB MORELL BLANC - Cadet Femení A
0 - 0
MORELL
13:00 | Bàsquet
ESCOLA JOAN REBULL - Esc Montsant Reus Deportiu
0 - 0
JOAN REBULL
18:00 | Bàsquet
CLUB BÀSQUET MONTBLANC - Sènior Masculí A
0 - 0
MONTBLANC
17
09:00 | Tennis
TORNEIG MASTER HEAD PROMESES DE TENNIS
Reus Deportiu
Logo
09:15 | Bàsquet
Preinfantil Femení B - A.B. EL VENDRELL
0 - 0
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Júnior Femení - A.E. CLARET
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:30 | Bàsquet
Sots21 - BÀSQUET BASE TARRAGONA NEGRE
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Sènior Masculí B - A.E. CLARET B
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Bàsquet
PRESENTACIÓ SECCIÓ BÀSQUET
REUS DEPORTIU
Logo
19:00 | Bàsquet
Sènior Femení - SAGRADA FAMILIA CLAROR A
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
11:00 | Bàsquet
ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS BLANC - Cadet Femení B
0 - 0
PLOMS
18
19
20
21
22
18:00 | Tennis
FESTA FINAL D'ANY, ESCOLA DE PÀDEL DE NENS
Reus Deportiu
23
24
25
26
27
28
29
30
31