sponsor

Calendari

Anterior Gener 2018 Següent

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
1
2
3
4
5
6
7
10:00 | Hoquei Patins
Junior - HC Sant Just A
7 - 3
Palau d'Esports
15:00 | Hoquei Patins
Aleví A - HC Palau Plegamans A
7 - 0
Palau d'Esports
18:00 | Hoquei Patins
Infantil A - Cerdanyola CH A
3 - 1
Palau d'Esports
19:30 | Hoquei Patins
Infantil B - CP Jonquerenc
5 - 0
Palau d'Esports
Fora
17:45 | Hoquei Patins
G.E.I.E.G. - Juvenil
4 - 1
GIrona
8
9
10
11
12
21:30 | Hoquei Patins
Ok Lliga Femenina - CP Vilanova
1 - 2
Palau d'Esports
Fora
21:15 | Hoquei Patins
CP Manlleu A - Infantil B
7 - 4
Manlleu
21:45 | Hoquei Patins
PHC Sant Cugat - Junior
9 - 5
Sant Cugat
13
00:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení B - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Els Ganxets-Reus Deportiu - ESCOLA MARIA CORTINA
10 - 6
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Aleví - E.CAMBRILS-EB CAMBRILS
10 - 6
REUS DEPORTIU
11:00 | Bàsquet
Esc Montsant Reus Deportiu - CB LA SELVA 5È
5 - 11
ESCOLA MONTSANT
11:45 | Hoquei Patins
Fem 16 - Cerdanyola CH B
6 - 1
Palau d'Esports
12:00 | Bàsquet
Benjamí Femení - AE CLARET
8 - 6
REUS DEPORTIU
13:00 | Bàsquet
Prebenjamí - COL.LEGI FRANCESC REUS
8 - 12
REUS DEPORTIU
13:00 | Bàsquet
Infantil Masculí Escolar - CLUB JOVENTUT ULLDECONA
63 - 13
REUS DEPORTIU
15:00 | Hoquei Patins
Benjamí C - CHP Amposta
1 - 2
Palau d'Esports
16:15 | Hoquei Patins
Prebenjamí A - CP Riudoms
3 - 0
Palau d'Esports
17:30 | Bàsquet
Sènior Masculí B - CB CONSTANTÍ A
51 - 69
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sènior Masculí A - CLUB BÀSQUET VILA-SECA
76 - 57
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Cadet Masculí B - BASQUET TERESIANES
14 - 60
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
CB SANT PERE I SANT PAU-CF - Cadet Femení B
59 - 27
ST PERE I ST PAU
09:15 | Bàsquet
C.B. CAMBRILS - Júnior Femení
29 - 49
CAMBRILS
09:30 | Bàsquet
CB.LA SELVA NEGRE - Preinfantil Femení A
51 - 43
LA SELVA DEL CAMP
11:00 | Bàsquet
AD TORREFORTA - Infantil Femení
54 - 52
TORREFORTA
11:30 | Hoquei Patins
CH Vila-seca A - Prebenjamí B
3 - 1
Vila-seca
13:30 | Hoquei Patins
Caldes Recam Laser B - Aleví A
2 - 5
Caldes
16:00 | Hoquei Patins
SH Casal L'Espluga - Preb. Iniciació A
3 - 1
Espluga
17:15 | Hoquei Patins
Cambrils CH - Benjamí A
0 - 10
Cambrils
18:00 | Hoquei Patins
CHP Amposta - Aleví B
1 - 12
Amposta
14
09:00 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació B - CH Vila-seca
0 - 3
Palau d'Esports
10:00 | Hoquei Patins
Prebenjamí Iniciació C - CE Vendrell Moritz A
1 - 3
Palau d'Esports
11:00 | Hoquei Patins
Benjamí B - CH Vila-seca C
10 - 0
Palau d'Esports
12:45 | Hoquei Patins
Ok Lliga Femenina - Liceo
4 - 5
Palau d'Esports
15:00 | Hoquei Patins
Fem 14 - Igualada CH B
2 - 2
Palau d'Esports
16:00 | Bàsquet
Júnior Masculí - C.B.MÓRA D'EBRE
84 - 44
REUS DEPORTIU
16:30 | Hoquei Patins
Juvenil - CH Lloret B
6 - 2
Palau d'Esports
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení - A.E. CLARET
57 - 54
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Cadet Masculí A - CB TARRAGONA 1B
61 - 46
REUS DEPORTIU
Fora
10:00 | Hoquei Patins
CP Calafell - Prebenjamí B
3 - 1
Calafell
12:15 | Bàsquet
EL CARME BÀSQUET - Sènior Masculí B
66 - 44
TARRAGONA
12:30 | Bàsquet
ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS VERD - Cadet Femení A
60 - 49
PLOMS ( Reus )
13:00 | Tennis
Johnny Montañes CE A - Infantil femení
4 - 0
Carles de la Ràpita
13:00 | Tennis
CT Tarragona A - Infantil masculí
1 - 4
Tarragona
16:00 | Hoquei Patins
Shum Frit Ravich - Infantil A
0 - 7
Maçanet
17:45 | Bàsquet
MANYANET REUS B - Sots21
55 - 60
PARE MANYANET
17:45 | Bàsquet
CB MORELL A - Sènior Femení
47 - 54
EL MORELL
18:15 | Hoquei Patins
Caldes RecamLaser - Fem 16
1 - 3
Caldes
19:30 | Hoquei Patins
Caldes RecamLaser - 1ª Catalana
1 - 3
Caldes
15
20:00 | Pàdel
REUNIÓ INFORMATIVA PER LA FORMACIÓ DELS EQUIPS DE PÀDEL NOVA TEMPORADA.
Restaurant Tennis i Pàdel Reus Deportiu
Logo
16
17
18
19
Fora
21:45 | Hoquei Patins
CN Reus Ploms - 1ª Catalana
0 - 0
Reus Ploms
21:45 | Hoquei Patins
CN Reus Ploms - 1ª Catalana
0 - 0
Reus Ploms
20
10:00 | Tennis
TORNEIG SOCIAL D'HIVERN DE TENNIS (Del 20 de gener al 17 de febrer)
Reus Deportiu
Logo
10:00 | Tennis
Cadet femení - VALLS CT A
0 - 0
Reus Deportiu
12:55 | Hoquei Patins
Junior - Caldes Recam Laser A
0 - 0
Palau d'Esports
15:00 | Hoquei Patins
Preb. Iniciació B - Cambrils CH
0 - 0
Palau d'Esports
15:30 | Pàdel
1º JORNADA DELS JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DEL CONSELL ESPORTIU DEL BAIX CAMP.
Reus Deportiu
16:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - EL CARME BÀSQUET
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:15 | Hoquei Patins
Prebenjamí B - CE Vendrell
0 - 0
Palau d'Esports
17:30 | Bàsquet
Infantil Femení - BASQUET TERESIANES BLANC
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Sots21 - BÀSQUET BASE TARRAGONA NEGRE
0 - 0
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Sènior Femení - C.B. CORNELLA
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
10:45 | Bàsquet
C.B. CANTAIRES TORTOSA PIM - Preinfantil Masculí
0 - 0
TORTOSA
11:00 | Bàsquet
PARE MANYANET GROC - Els Ganxets-Reus Deportiu
0 - 0
PARE MANYANET
11:00 | Bàsquet
E.ALBERIC I CASAS - Benjamí Masculí
0 - 0
ALBERICH I CASAS
12:00 | Bàsquet
PARE MANYANET BLAU - Benjamí Femení
0 - 0
PARE MANYANET
12:00 | Bàsquet
CBVALLS TOLDOS ZURITA - Cadet Masculí B
0 - 0
VALLS
13:00 | Bàsquet
C.VIDAL I BARRAQUER-EB CAMBRILS - Esc Montsant Reus Deportiu
0 - 0
CAMBRILS
17:00 | Hoquei Patins
HC Valls - Prebenjamí C
0 - 0
Valls
18:00 | Hoquei Patins
Alcorcon - Ok Lliga Femenina
0 - 0
Alcorcon
19:45 | Hoquei Patins
HC Sentmenat - 1ª Catalana
0 - 0
Sentmenat
21
00:00 | Bàsquet
Júnior Masculí - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
09:00 | Bàsquet
Cadet Femení C - A.B. LA SALLE TARRAGONA CF
0 - 0
REUS DEPORTIU
10:00 | Hoquei Patins
Benjamí A - CN Reus Ploms A
0 - 0
Palau d'Esports
10:00 | Hoquei Patins
Benjamí A - CN Reus Ploms A
0 - 0
Palau d'Esports
10:00 | Hoquei Patins
Benjamí A - CN Reus Ploms A
0 - 0
Palau d'Esports
11:00 | Hoquei Patins
Infantil A - CN Reus Ploms
0 - 0
Palau d'Esports
11:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - TGN BÀSQUET 2
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:15 | Hoquei Patins
Infantil B - Capellades HC
0 - 0
Palau d'Esports
12:30 | Bàsquet
Preinfantil Femení B - CB MORELL
0 - 0
REUS DEPORTIU
16:00 | Bàsquet
Sots21 - ROCK LOVE TATTOO AMPOSTA
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:30 | Hoquei Patins
Aleví A - CP VIc A
0 - 0
Palau d'Esports
17:30 | Bàsquet
Júnior Femení - BASQUET TERESIANES
0 - 0
REUS DEPORTIU
18:15 | Hoquei Patins
Juvenil - CP Vic A
0 - 0
Palau d'Esports
19:30 | Bàsquet
Sènior Masculí B - ESCOLA PUIGCERVER REUS
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Hoquei Patins
CP Torrelles - Fem 14
0 - 0
Torrelles
09:00 | Hoquei Patins
CH Vila-seca B - Prebenjamí A
0 - 0
Palau d'Esports
10:00 | Tennis
SICORIS CLUB A - + 30 anys
0 - 0
Lleida
12:45 | Hoquei Patins
CP Malgrat (FEM) - 2ª Catalana (FEM)
0 - 0
Malgrat
12:45 | Bàsquet
AD TORREFORTA NEGRE - Cadet Masculí A
0 - 0
TORREFORTA
16:00 | Hoquei Patins
Las Rozas - Ok Lliga Femenina
0 - 0
Las Rozas (Madrid)
16:00 | Hoquei Patins
Las Rozas - Ok Lliga Femenina
0 - 0
Las Rozas (Madrid)
17:45 | Bàsquet
LLUISOS DE GRACIA - Sènior Femení
0 - 0
BARCELONA
18:30 | Bàsquet
VET. CB SALLLE REUS - Sènior Masculí A
0 - 0
COL. LA SALLE REUS
19:00 | Bàsquet
BASQUET TERESIANES 2002 - Cadet Femení B
0 - 0
TARRAGONA
22
23
24
25
26
27
00:00 | Bàsquet
Preinfantil Femení A - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
00:00 | Bàsquet
Aleví - DESCANSA
0 - 0
REUS DEPORTIU
10:00 | Bàsquet
Els Ganxets-Reus Deportiu - AE CLARET
0 - 0
ELS GANXETS REUS
16:00 | Bàsquet
Sènior Masculí B - A.E. CLARET B
0 - 0
REUS DEPORTIU
17:00 | Patinatge
Campionat Territorial Grups Xou
Tortosa
17:30 | Bàsquet
Preinfantil Femení B - A.E. CLARET
0 - 0
REUS DEPORTIU
19:00 | Bàsquet
Cadet Masculí A - BASQUET L'ARBOÇ CADET A
0 - 0
REUS DEPORTIU
20:30 | Bàsquet
Cadet Masculí B - CB.CALAFELL
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
09:00 | Bàsquet
CBVALLS KD VALLS - Cadet Femení C
0 - 0
VALLS
11:00 | Bàsquet
C.SALLE REUS 5È - Esc Montsant Reus Deportiu
0 - 0
COL LA SALLE REUS
11:00 | Bàsquet
C.PARE MANYANET - Benjamí Masculí
0 - 0
PARE MANYANET
11:30 | Bàsquet
CB MONTBLANC-LES MURALLES - Aleví
0 - 0
MONTBLANC
12:15 | Bàsquet
C.B. ÀGUILES - Infantil Femení
0 - 0
STA COLOMA DE QUERALT
12:30 | Bàsquet
COL.LEGI SANT JOSEP - Prebenjamí
0 - 0
SANT JOSEP REUS
16:00 | Bàsquet
ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS B - Júnior Femení
0 - 0
PLOMS ( Reus )
16:15 | Bàsquet
CB.CALAFELL - Cadet Femení B
0 - 0
CALAFELL
17:45 | Bàsquet
ARTIS VIATGES - TORREDEMBARRA B.C. - Sots21
0 - 0
TORREDEMBARRA
19:00 | Bàsquet
CB MOLLERUSSA - Sènior Masculí A
0 - 0
MOLLERUSA
28
10:30 | Bàsquet
Preinfantil Masculí - CB ALTAFULLA
0 - 0
REUS DEPORTIU
12:00 | Bàsquet
Cadet Femení A - A.E. CLARET A
0 - 0
REUS DEPORTIU
Fora
18:00 | Bàsquet
CB CONSTANTÍ A - Sènior Masculí B
0 - 0
CONSTANTI
29
30
31
1
2
3
4